kolmapäev, 2. jaanuar 2019

Doktor baarmäni suur 2019. aasta horoskoop

Noh, skeptikud - lootsite juba, et doktor Baarmän ei hakkagi rahvast oma personaliseeritud tulevikuvisioonidega hullutama? Asjata - tõelist horoskobitreialit ei takista ka kinnised tšakrad! Nii et siin ta on - ülimalt tõepärane ja järgimiseks rangelt kohustuslik prognoos äsjakäivitunud aastaks.

Jäär

Tähed näitavad, et algaval aastal kannatad ninatarkuse ja mölapidamatuse all. Kipud arvamust avaldama siis, kui pole palutud (mitte et sa seda tavaliselt ei tee), uue lisanoodina murrab sisse maalimaparanduslik või esoteeriline element. Ei pea olema hiromant väitmaks, et tõenäoliselt kas kandideerid eelseisvatel valimistel, osaled sõbra, sugulase või ülemuse valimiskampaanias või vähemalt teed aktiivset kihutustööd oma vihamehest kandidaadi vastu. Muide, ükskõik milliseks kujunevad valimistulemused, tõenäoliselt on neist ka sulle kasu - kehvemal juhul võidakse sind edutada (mis tähendaks suuremat koormust, unetuid öid ja muud klassikat), paremal juhul aga saad kinga ning oled sunnitud töö- või elukohta või mõlemit korraga vahetama. Millega seoses vabaned liigsest stressist ning tõenäoliselt võidad ka palgas.
Kui poliitika pole päris sinu stiihia, tuleks vasttärganud kõnenad suunata õpingutesse. Mine pane end mõnele ägedale kursusele kirja, kui sul aga on kool pooleli, siis just nüüd on õige aeg igasugu sabad ära likvideerida ja keskenduda tõsiselt diplomi kättesaamisele. Võimalik, et leiad oma tõelise mina:

Uusi valjakutseid, aga ka senikogemata vabadust lubatakse sulle samuti kuhjaga. Võimalik, et ühel hetkel paraneb su finantsseis niivõrd, et näiteks juba järgmisel aastal saad iseenda peremeheks.
Tervisega peaks olema enamvähem hästi, vähemalt paremini kui mullu. Ka seksi üle pole põhjust kurta, uued suhted ja võimalused tabavad sind reeglina ootamatult:

Sõnn

Sinu aasta tuleb ses mõttes kehv, et oled sunnitud oma elus vähemalt midagigi muutma või vahetama. Olgu see siis mingi pisiasi, näiteks elukaaslane, või midagi tõsisemat, nagu töö- või elukoht. Aga kui nüüd järele mõelda - ega sa ikka senisega päris rahul ei olnud küll, nii et äkki on mugavustsoonist väljaraputamine tegelikult hea? Ja universum käseb sul samuti kasvada, saada uueks inimeseks - mis ei pea tingimata tähendama, et hakkad abieluranda jõuma või muidu nime vahetama.
Hea uudis on ka see, et raha tuleb, ja mitte vähe. Halvem uudis on see, et sul võivad tekkida kulutamissööstud, mille käigus sa kõik oma varud sirgeks lööd:

Sa muidugi üritasid seda varjata, aga tähed juba teavad - sul on probleeme nii alkoholi kui ravumite liigtarvitamisega Lihtsalt - ära! Ja muide, liigne suhkur teeb asjad hullemaks. Muide, tähed ennustavad sulle selleks aastaks ka muutusi välimuses, mis võib, aga ei pea olema kasvamine laiusesse!
Seks ja suhted on head, eriti välismaalastega. Keelebarjääri pärast ära muretse:

Kaksikud

Tähed ennustavad sulle fantastilisi investeerimisvõimalusi juba alates jaanuari algusest. Sulle omase pealehakkamisega haarad neist muidugi ka kohe kinni, paned sinna alla kõik mis sul on ja laenad sõpradelt, tuttavatelt ning elukaaslaselt veel juurdegi. Läheb muidugi nagu alati:

Samas peab ütlema, et su partneril läheb nii karjääris kui rahaaasjades paremini kui sul ning kui sa õigel ajal mõne kiitva sõna poetad, sujuvad teie asjad päris kenasti:

Tervise koha pealt peaksid hoidma kurku. Ja proovima vähem teravmeelitseda, kasvõi selleks, et sinna niigi õrna kurku mõnesid hambaid ei löödaks.

Vähk

Tähed näitavad, et sul tuleb hakata dieeti pidama. Seda nii tervislikel, aga tõenäoliselt ka finantsilistel põhjustel - kuna su raha on erinevate pikaajaliste projektide all kinni, võib igapäevane sularahavoog mõnevõrra kokku kuivada. Võibolla tuleb ka toidusedel üle vaadata ja sealt veel miskit välja visata. Õnneks lubavad tähed, et eluks vajalikud kalorid võib ka sisse juua:
Isiklikus elus on päris kindlasti oodata muutusi. Erilist vahet pole, kas sõuad abieluranda või lähed oma senisest partnerist lahku, kuid initsiatiiv selleks peab päris kindlasti tulema sinult endalt. Kui molutama jääd, piinled lihtsalt kauem, sest otsus tuleb ühel hetkel nagunii ära teha. Muide, tähtede seis käseb sul suhelda võimalikult rohkem igasugu eksootiliste tegelastega.

Lõvi

Juba aasta algupoolel pead lahti laskma vanadest suhetest ja kõigest muust sinu elus, mis sinu jaoks enam ei tööta ega rahuldust ei paku.

Aga usu mind - see, mis asemele tuleb, on oluliselt ägedam ja rahuldustpakkuvam:
Üldiselt veab sul sel aastal vastikult hästi. Tähed ennustavad sulle uusi ja huvitavaid võimalusi nii suhete, karjääri, kinnisvara kui ka finantside alal. Tõenäoliselt leiad oma tõelise kutsumuse siin elus, võib-olla ka suure armastuse või uue suhtlusringkonna. Reisida saad peamiselt tööasjus. Samas ennustavad tähed, et sind võivad tabada peamiselt eksootilised nakkused, nii et kui omal käel reisima lähed, ära unusta head tervisekindlustust.

Neitsi


Midagi pole teha - õhus on armastust! Vaata oma rasestumisvastaste vahendite tagavara üle ja kui kellegagi kokku kolid, tee kindlasti varalahususleping - tõenaoliselt läheb sul emba-kumba veel selle aasta sees hädasti tarvis. Füüsis on hea, seda vaatamata tugevale trennile:
  Mis finantsidesse puutub, siis tõenäoliselt õnnestub sul mõnest võlast lahti saada või seda oluliselt vähendada - et siis jälle krediidivõimelisena uued kohustused peale võtta.

Kaalud

Aeg on paanikaosakond täiega käima tõmmata - algav aasta ennustab muutusi nii karjääris kui kodusel rindel, peamiselt aga partnerlusega seotud teemadel. Saad lõplikult aru, et vanade ja kasutute suhete aeg on ümber ja parandada või imedele loota pole enam mõtet. Võimalik, et kohtad seda ainust ja õiget, aga kui ei, siis ajad pigem nina püsti ja jäädki vallaliseks. Õige kah - parem uhkelt üksi kui sitasti suhtes. Lisaks vajavad sinu abi ka eakad sugulased, ehkki nad esialgu ei pruugi ise seda tunnistada. Pole midagi - nutavad ja saavad abistatud, sina aga kiita:
 
Tervis on sul sama hea kui polkovniku lesel, kuid tähed ennustavad sulle sellegipoolest muutusi elukvaliteedis - sa kas kolid, teed remonti või vähemalt võtad ette suurpuhastuse ja viid suurema osa vanu armsakssaanud nipsasjakesi ära jäätmejaama, kus tegelikult ongi nende õige koht. Rohkem ruumi ja vähem tolmu on puhas boonus. Ravumite tarvitamist peaksid natuke piirama.

Skorpion

Üllataval kombel lubavad tähed sulle, et sel aastal jääb rohkem raha kätte kui mullu. Võimalik, et leiad lisatööotsa, saad preemiat või teevad lähisugulased sulle heldeid kingitusi. Päris kindlasti proovitakse sind seepeale meelitada ka mõne püramiidskeemi, idufirma või muu kahtlase äriga liituma ning nendega seotud võimalused on muidugi väga head. Oma rahast ilma jääda.
Nagu nii mõnigi teine tähemärk siin, kipud sinagi sel aastal liigselt suud pruukima, kuid tähed soovitavad sul kanaliseerida see tung õpingutesse. Kui sa veel koolis või täienduskusustel ei käi, siis mine kindlasti, kui aga oled juba immatrikuleeritud, on soodne aeg järeleksamiteks ning igasugu võlgnevuste likvideerimiseks.
 Mis isiklikku ellu puutub, siis tõenäoliselt saad lõpuks aru, et senine viis, millistel alustel ja missugustest tungidest või vajadustest sa oma seniseid suhteid oled algatanud ja hoidnud, pole ikka see, mida sa oma elult tegelikult tahad. Olemasolevas suhtes tahad rohkem hingamisruumi ja sinu vajadustega arvestamist, kui sa aga seda ei saa, võid päevapealt minema jalutada.

Ambur

Sina oled veel üks, kellel näib sel aastal minevat lausa vastikult hästi. No okei, sulle ennustatakse, et sind võib tabada meeletu armastus (mis tegelt ei ole nii äge asi kui tavaliselt arvatakse), aga kui see edukalt mööda saab, lubatakse sulle hunnikute viisi raha, unistuste tööd või võimalust saada iseenda peremeheks.
Kui algaval aastal üldse millegi üle nuriseda saab, siis on see tervis - võid oma uude elamisse uut mööblit tassides selga nihestada või oma uue auto konditsioneeri liiga jahedaks kruttida ja külmetuda. Või, vastupidi, mõnel eksootilisel reisil kuumarabanduse saada.

Kaljukits

Kuulsust tuleb sel aastal palju, raha mitte niiväga - kasvav autoriteet nõuab ju suuremaid väljaminekuid. Samuti mõjutavad nii rahakotti kui prestiiži mitmesugused suhtedraamad, mis võivad päädida isegi abielu või lapsesaamisega. Võimalik, et neis on osaline ka mõni sinu kolleeg või äripartner.
 
Tähed näitavad, et sinu võimalused midagi võita on sel aastal suuremad kui tavalised, nii et osta lotopilet, käi Lätis odavate suveniiride järel ja kandideeri julgelt eelseisvatel valimistel. Vaata ainult, et sa ise enda poolt hääletamast ei unusta!

Veevalaja

Ees ootab hästi sebimisterohke aasta. Kohtud paljude huvitavate inimestega, leiad uusi sõpru ja võimalik, et sinu ellu tuleb uus Suur Juht ja Õpetaja. Juhul aga, kui sa ise kandideerid, aitavad needsamad sõbrad sul uusi hääli või valimiskampaania eelarvet kokku saada. Võimalus, et sa mõnega oma sõpradest muuhulgas voodisse jõuad, ei ole ka mitte väike. Sõpradele raha laenamisega ole seevastu ettevaatlik, ükskõik kui ilusa äriskeemi nad sulle kokku luuletavad. Arvutitega ole eriti ettevaatlik.
Kui otsustad selle aasta sotsialiseerumislainest hambad ristis kõrvale jääda, siis ilma jääd põhiliselt nähtuse positiivsetest külgedest. Negatiivsest poolest, see on siis tüütust rahamangumisest ja ettepanekutest mõne erakonnaga liituda ei pääse sa nagunii. Mis mittesõprusesse puutub, siis võimalik et otsustad oma senisest partnerist või oma vanematest lahku kolida. Mis ei pruugi üldse olla ei sulle ega teievahelistele suhetele halb variant. Aga veelkord, sel aastal tunned end olevat rohkem seotud igasuguste muude põnevate tegelastega.

Kalad

Oled täis optimismi, teotahet ja ärivaimu - tõenäoliselt oled just sina see, kes kõik ülalmainitud püramiidskeemid ja iduideed lõpuks omast taskust kinni plekib. Mis investeeritud raha kättesaamisesse puutub, siis ses osas toetab universum sind ainult sel juhul, kui pead kohtutäituri ametit. Aga ära lase sellel pisiasjal end segada, järgi oma südamehäält ja panusta julgelt - raha ju selleks välja mõeldigi, et ta ringluses oleks!
Veel käsevad tähed rohkem mediteerida, mis on igal juhul hea ka sinu finantsseisule. Mitte ses mõttes, et sisekaemus sulle õiged lotonumbrid kätte näitaks - samal ajal, kui sa parasjagu "Ommmmm..." ümised, ei saa sa ju oma internetipangas ülekandeid teha...
Mida aga teha siis, kui raha enam ei ole? Tähtedel on ka selle jaoks vastus valmis - hakka oma kogemusi jagama! Tee näiteks töötuba teemal "Kuidas kaotada miljon, kuid sealjuures sealjuures säilitada rahu ja sisemine tasakaal". Osavõtutasu ei pea olema tingimata miljon - ka näiteks jääkülma veega harjutatakse end ju vähehaaval. Muide, üldse pole võimatu, et mõnega töötoas osalejatest tekivad ka romantilised suhted, eriti kui emmal-kummal teist on tšakrad muidu puha kinni.

Kommentaare ei ole: